Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Holden dhe Bill shkojnë në Oregon për të takuar Jerry Brudos, i cili rezulton të jetë një arrë e fortë për t’u goditur. Pas kthimit në shtëpi, ata kanë diskutime të nxehta me shokët e tyre. Më në fund, sapo ajo mbërrin në shtëpinë e re, Wendy tërhiqet nga një zhurmë që vjen nga lavanderia.

Mindhunter: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0