Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Shepard ka një propozim për Wendy. Ndërkohë, bisedimet vazhdojnë për të përcaktuar se kush ishte përgjegjës për vrasjen e Beverly. Së fundi, Bill fton Holden dhe Deborah për darkë, ndërsa Wendy është në prag të marrjes së një vendimi të rëndësishëm në jetën private.

Mindhunter: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0