Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Benjamin merr një vizitë nga Holden dhe Bill të cilët së dyti krahasojnë këndvështrimin e tyre me Wendy. Pasi kthehet në shtëpi, Bill argumenton me Deborah. Më në fund, Holden dhe Bill kthehen për të përqëndruar vëmendjen në vrasjen e Beverly, me dyshimet që bien në më shumë se një temë.

Mindhunter: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0