Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Pas takimit me Monty Risser, një tjetër vrasës, Holden dhe Bill janë viktima të një fatkeqësie, gjë që e bën këtë të fundit të rrëfejë disa vështirësi. Më pas, ata kanë një konfrontim trepalësh me Wendy dhe marrin një kërkesë mbështetjeje gjatë një kursi. Së fundi, Shepard thërret urgjentisht Holden, Bill dhe Wendy.

Mindhunter: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0