Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x10

Episode 10 (Fundi Sezonit 1)

Holden dhe Bill po përgatiten të marrin në pyetje një të dyshuar për vrasje. Ndërkohë, mediat po interesohen për punën e tyre, gjë që vë në rrezik studimin e tyre të sjelljes. Së fundi, Holden është në telashe, në mosmarrëveshje me Deborah dhe i shtypur nga Punët e Brendshme, kur merr lajme që e shtyjnë të largohet menjëherë.

Mindhunter: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0