Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Pasi merret me një vrasës të çmendur, agjenti Holden Ford takon Deborah në një lokal dhe, falë edhe frekuentimit të saj, vendos të thellojë njohuritë e tij në degën e psikologjisë. Më vonë, Holden takon agjentin me përvojë Bill Tench, me të cilin fillon të studiojë sjelljen e mendjeve kriminale. Rezultatet e para janë kontradiktore.

Mindhunter: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0