Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Methanol (2018) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2 (Fundi i Serialit)

Shtator 2012. Kapiteni Halek admiron ende, por ai është i autorizuar të hetojë shkakun me numërimin më të lartë të trupit dhe të akuzuar që nga viti 1989. Sa shpejt mund të gjejë ai me partnerin e tij të ashpër Zakopal një vrasës në formën e 10 000 litrave përzierje të helmuar, për të ndaluar njerëzit që të vdesin?

Methanol: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 29, 2018
Shpërndarë0