Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Methanol (2018) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Gusht 2012. Ruda Fulin punon në kompani, që prodhon lëng për larjen e xhamave dhe do të pushohet nga puna. Prandaj ai ka nevojë për të tërhequr biznesmenin Malota me idenë e tij, si të ulë çmimin në mënyrë drastike të përzierjes së etanolit, që ata mund të shesin. Gruaja pastruese Iveta ka probleme me nënën e saj. Ata të dy pëlqejnë alkoolin nga kioska aty afër, kështu që problemet e tyre duken më të vogla për momentin.

Methanol: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 22, 2018
Shpërndarë0