Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x5

The Iron Ceiling

Peggy deshifron një mesazh të koduar të marrë nga SSR falë makinës së shkrimit të lidhur me Leviathan dhe arrin të bindë shefin e saj për ta dërguar atë në një mision me Thompson në Rusi, ku ekipi takohet me Komandot e Ulërimës. Të dy e kuptojnë se ishte një kurth dhe liruan dy të burgosur të Leviathan: një inxhinier dhe psikiatrin e tij. Ata gjithashtu zbulojnë një shkollë shqetësuese trajnimi. Ndërkohë, Sousa më në fund e ka kuptuar që biondja në foto është Peggy.

Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Feb. 03, 2015
Shpërndarë0