Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x1

Now is Not the End

Është viti 1946 dhe Peggy Carter është një Agjente në detyrë në Rezervën e Shkencave Strategjike në New York City por kolegët e saj meshkuj e trajtojnë atë si sekretare. SSR po heton Howard Stark, i akuzuar për shitjen e armëve armiqve të SHBA. Peggy kontaktohet në fshehtësi nga Howard i cili i thotë asaj se ai është grabitur dhe futur në kurth dhe i kërkon ndihmë për rehabilitimin e emrit të tij të mirë, me ndihmën e Jarvis, ndihmësit të tij të besueshëm. Gjatë hetimit Peggy zbulon ekzistencën e Leet Brannis, një njeri pa korda zanore që punon për organizatën Leviathan.

Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Jan. 06, 2015
Shpërndarë0