Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip: 1x1

Miss Lady Hawk Herself

Pasi iu përgjigj një telefonate për një sulmues në lagje, detektivja Mare Sheehan merr përgjegjësinë për udhëzimin e shefit të saj për të rihapur një çështje të pazgjidhur të personit të zhdukur mes presionit në rritje të komunitetit. Më vonë, ndërsa të dashurit e saj festojnë fejesën e ish-bashkëshortit të saj Frank, Mare merr pjesë në një festë për fitoren e saj legjendare në basketboll në shkollën e mesme dhe lidhet me Richard, një profesor i sapoardhur në qytet.

Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 18, 2021
Shpërndarë0