Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Made For Love 2021: 1x3

I Want This Thing Out of My Head

Zbulohet pse Hazel vendosi të largohej nga Bajroni dhe pse ajo është e vendosur të mos kthehet më.

Made For Love: 1×3 me Titra Shqip
Made For Love: 1×3 me Titra Shqip
Made For Love: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 01, 2021
Shpërndarë0