Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 2x6

Episode 6

Jojo zbulon identitetin dhe frymëzimin prapa The Ringing World, duke u pajtuar me të kaluarën. Duk-gu respekton një pakt.

Love Alarm: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 12, 2021
Shpërndarë0