Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 2x5

Episode 5

Park Gul-mi arrin një moment historik në botën dixhitale. Brian e vë në dyshim Jojo në lidhje me mburojën, shtizën dhe Duk-gu, duke shkatërruar realitetin e dikujt që po dëgjon.

Love Alarm: 2×5 me Titra Shqip
Mar. 12, 2021
Shpërndarë0