Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x7

Something I’ve Been Holding Back and Can Only Say to You

Jojo përpiqet të vendosë barriera për të mbrojtur veten dhe i thotë Hye-yeong se ajo nuk ka nevojë për ndihmën e tij, por ai ofron ta çojë atë në një vend të veçantë.

Love Alarm: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0