Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x6

Your Heart is Safe Now

Lajmi për tragjedinë bëhet njohuri e publikut. Hye-yeong gjen Jojo në bibliotekë dhe e informon atë se ai synon ta gjykojë atë në mënyrën e vjetër.

Love Alarm: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0