Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x5

The Gravity of Liking Someone

Jojo i tregon Sun-oh për prindërit e saj dhe bën një propozim befasues. Më vonë, ajo përballet me Jang-go pasi dëgjoi diçka rastësisht.

Love Alarm: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0