Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x4

The Best Feeling in the World Is Knowing There’s Someone on My Side

Sun-oh e pyet Jojo për udhëtimin në shkollë dhe e kupton se nuk mund të bëjë shumë për të. Il-sik i thotë Jang-go diçka që nuk dëshiron ta dijë.

Love Alarm: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0