Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x3

The Miracle of Two People Liking Each Other

Jojo kërkon Sun-oh për fotografi. Thashethemet fillojnë të qarkullojnë në shkollë dhe Jang-go nxehet me Jojo për gënjeshtrat. Il-sik përballet me Jang-go për atë që ka bërë.

Love Alarm: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0