Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Love Alarm 2019: 1x2

There’s Nothing Anyone Can Do When You Like Someone

Sun-oh dëshiron të dijë nëse Hye-yeong ka ndjenja për Jojo dhe i tregon se çfarë bëri. Jang Il-sik debaton me Sun-oh dhe Hye-yeong.

Love Alarm: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0