Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Lost in Space 2018: 1x5

Transmission

Të mbijetuarit takohen në jupiterin e Robinsonëve për të hartuar një plan për të vendosur kontakte me Resolute. Ndërkohë, Maureen po kërkon përgjigje mbi stabilitetin e planetit dhe Will do të donte të gjente guximin për të biseduar me babanë e tij. Më në fund, një kurth i ri është duke ardhur.

Lost in Space: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 13, 2018
Shpërndarë0