Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Lost in Space 2018: 1x4

The Robinsons Were Here

Robinsonët vendosin kontakte me një familje tjetër të mbijetuarish, dhe Will garon për të mbrojtur familjen e tij pasi Judy mëson se çfarë ndodhi në bordin e Resolute.

Lost in Space: 1×4 me Titra Shqip
Apr. 13, 2018
Shpërndarë0