Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Lost in Space 2018: 1x2

Diamonds in the Sky

Dr. Smith dhe Doc West gjithashtu bien në të njëjtin planet me Robinsonët të cilët, ndërkohë, duhet të mësohen të jetojnë me robotin alien, me të cilin Will tani është i lidhur ngushtë. Të dy grupet e të mbijetuarve janë në kërkim të të mbijetuarve të tjerë.

Lost in Space: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 13, 2018
Shpërndarë0