Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Invasion (2021) me Titra Shqip: 1x6

Home Invasion

E tronditur nga fjalimi i presidentit, Aneesha nxiton të kthehet te familja e saj vetëm për të gjetur strehën e tyre të sigurt – dhe jetën e tyre – të kërcënuar.

Invasion: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 11, 2021
Shpërndarë0