Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Innocent 2017: 1x8

Episode 8

Ndërsa historia udhëton nëpër gjendjen e së kaluarës dhe të tashmes, zgjidhja e maturimit zbulohet përmes historisë. Nën katastrofën e madhe, ekziston një mister i madh nën të.

Innocent: 1×8 me Titra Shqip
Feb. 17, 2017
Shpërndarë0