Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Innocent 2017: 1x6

Episode 6

Tarık dëgjon bisedën e Cevdet dhe Selahattin. Emel gjen magnetofonin e Selimit në shtëpi, duke çuar në një keqkuptim fatal me Tarık.

Innocent: 1×6 me Titra Shqip
Feb. 10, 2017
Shpërndarë0