Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Innocent 2017: 1x5

Episode 5

Pasi foli me Rüya në stacionin e policisë, Yusuf gjen një shënim të shkruar me dorë. Selim depërton në shtëpinë e Emel dhe Tarık – por ai nuk është vetëm për shumë kohë.

Innocent: 1×5 me Titra Shqip
Feb. 10, 2017
Shpërndarë0