Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Innocent 2017: 1x3

Episode 3

Tunç ankohet për Jusufin tek eprorët e tij. Emel diskuton për gjendjen e Tarık me motrën e Selimit dhe Yusuf gjen një aparat fotografik në dhomën e tij të ndenjes.

Innocent: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 03, 2017
Shpërndarë0