Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Innocent 2017: 1x1

Episode 1

Në një qytet bregdetar, komisioneri i policisë Yusuf has Tarikun e pikëlluar dhe përgjon Cevdet dhe Nermin, të cilët janë të kujdesshëm për praninë e Yusuf.

Innocent: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 27, 2017
Shpërndarë0