Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Injustice (2011): 1x2

Episode 2 (Fundi i Miniserialit)

Travers mëson më shumë rreth çështjes së vrasjes së mikut të tij Martin, duke zbuluar se çfarë mund të jetë një komplot që përfshin naftën dhe paratë. Detektivi Wenborn, duke hetuar vrasjen pranë shtëpisë së Travers, zbulon një komplot tjetër, por po aq vdekjeprurës. Ndërkohë, gruaja e Travers, Jane, identifikon një diamant në mes të studentëve të saj.

Injustice: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 07, 2011
Shpërndarë0