Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 1x10

New Beginnings (Fundi Sezonit 1)

Pas një takimi me zemër të hapur me Cleo, Henry duhet të marrë një vendim që ndryshon jetën: të lërë Reston për një fillim të ri ose të qëndrojë me familjen Hope dhe të përballet me armiqtë e saj.

Impulse: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 06, 2018
Shpërndarë0