Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

I Am Not Okay with This 2020: 1x5

Another Day in Paradise

Ndërsa ishte në paraburgim, Brad i ofron Sidit një armëpushim dhe një aksident në bibliotekë kërkon një mision me rrezik të lartë.

I Am Not Okay with This: 1×5 me Titra Shqip
Feb. 26, 2020
Shpërndarë0