Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

I Am Not Okay with This 2020: 1x3

The Party's Over

Kujtimet e babait të saj e zhytin Sidin në një humnerë. Në një aheng, Dina e gjen veten të grisur mes mikut të saj dhe Brad, atëherë Stan i bën një propozim Sydit.

I Am Not Okay with This: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 26, 2020
Shpërndarë0