Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

I Am Not Okay with This 2020: 1x2

The Master of One F**k

Kur Dina e lë për të dalë me Brad, Syd kalon pasditen me Stan dhe zbulon se djali mund të jetë më i mirë nga sa mendonte.

I Am Not Okay with This: 1×2 me Titra Shqip
Feb. 26, 2020
Shpërndarë0