Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

I Am Not Okay with This 2020: 1x1

Dear Diary...

Kur shoqja e saj më e mirë (me të cilën ajo është fshehurazi e dashuruar) del me një atlet të ashpër, Syd dridhet nga inati … dhe ndjenjat e saj shfaqen në mënyra të papritura.

I Am Not Okay with This: 1×1 me Titra Shqip
Feb. 26, 2020
Shpërndarë0