Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Hightown (2020) me Titra Shqip: 1x2

Severely Weatherbeaten

Pasi zbulon një rol kryesor për vrasjen e Sherit, Jackie bëhet e vendosur për të zgjidhur çështjen. Junior e gjen veten të bllokuar dhe Ray lidhet me informatoren e tij në mënyra joprofesionale.

Hightown: 1×2 me Titra Shqip
May. 24, 2020
Shpërndarë0