Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Hellbound (2021) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Kalimtarët e tmerruar shikojnë teksa bishat e botës tjetër ndjekin dhe vrasin një njeri në mes të ditës. Jung Jinsu deklaron se vetëm mëkatarët dërgohen në ferr.

Hellbound: 1×1 me Titra Shqip
Hellbound: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0