Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Hache 2019: 1x8

Helena with an H (Fundi i sezonit 1)

Personi që tradhtoi Malpica identifikohet dhe torturohet. Mache vajton humbjen në zemërim dhe planifikon të hakmerret.

Hache: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 01, 2019
Shpërndarë0