Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Hache 2019: 1x3

The bout

Mache fillon të fitojë besimin e Malpica dhe merr më shumë përgjegjësi në organizatë. Një telefonatë anonime tërheq vëmendjen e Vinuesa në port.

Hache: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 01, 2019
Shpërndarë0