Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Gomorrah (2014) me Titra Shqip: 5x4

Episode 4

Levante dhe ‘O Galantommo bashkohen kundër Genny dhe bosëve të Secondigliano që kaluan me të. Genny, megjithatë, tashmë ka një kundër veprim gati. Ndërkohë, Ciro i bën të ditur Genit se është kthyer.

Gomorrah: 5×4 me Titra Shqip
Nov. 26, 2021
Shpërndarë0