Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Gomorrah (2014) me Titra Shqip: 5x2

Episode 2

Gennaro shkon në Rusi për të gjetur Ciron dhe për një takim me një trafikant vendas. Plani i Gennaros nuk realizohet dhe deklarohet luftë mes tyre.

Gomorrah: 5×2 me Titra Shqip
Nov. 19, 2021
Shpërndarë0