Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 2x7

Man of the Year

Para se të pranojë një çmim prestigjioz, Bumpy Johnson mendon për kontradiktat e shumta në jetën e tij dhe përpiqet të bëjë atë që është më e mira për familjen e tij; Chin Gigante mëson një të vërtetë të vështirë për vajzën e tij, Stella.

Godfather of Harlem: 2×7 me Titra Shqip
Aug. 08, 2021
Shpërndarë0