Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019: 2x3

The Fruit Stand Riot

Kur adoleshentë dhe kalimtarë të pafajshëm zezakë rrihen dhe arrestohen egërsisht nga policia, bashkësia e Harlem tubon për t’i liruar ata. Adam Clayton Powell dhe Mayme Johnson përdorin protestë paqësore, por Bumpy Johnson dhe Malcolm X preferojnë drejtësinë në rrugë.

Godfather of Harlem: 2×3 me Titra Shqip
May. 02, 2021
Shpërndarë1