Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 2x1

The French Connection

Pas tre muajsh fshehje nga Chin Gigante dhe italianëve, Bumpy Johnson ndërmerr veprime për të hequr sanksionet që e prekin atë. Duke lidhur aleanca të reja me furnizuesit evropianë, Bumpy synon të ribashkohet me familjen e tij të sigurt në Harlem.

Godfather of Harlem: 2×1 me Titra Shqip
Apr. 18, 2021
Shpërndarë0