Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 1x9

Rent Strike Blues

Për shkak të kushteve të lagjeve të varfëra në Harlem, Adam Clayton Powell Junior organizon një grevë qiraje dhe heton pronarët e ndërtesave. Ernie Nunzi kërkon prostitutën që ndihmoi në kornizimin e Zambranos. Bumpy dhe Mayme përballen me tensione në martesën e tyre.

Godfather of Harlem: 1×9 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 24, 2019
Shpërndarë0