Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019: 1x8

How I Got Over

Chin dhe Bonnano janë në luftë në Harlem. Mayme i kërkon Bumpy të krijojë një testament ku Bumpy zbulon se ai dhe Mayme kurrë nuk e adoptuan zyrtarisht Margaret. Malcolm X dhe Adam Clayton Powell Junior shkojnë në Uashington për Marshimin në Uashington para se të shpërthejë lufta e tij.

Godfather of Harlem: 1×8 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 17, 2019
Shpërndarë0