Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 1x7

Masters of War

Duke goditur italianët, Bumpy përfiton nga e kaluara e errët e Chin. Mayme dhe Elise lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre dhe Bumpy sheh gruan dhe fëmijët e tij të bashkuar para se të fillonte lufta e tij.

Godfather of Harlem: 1×7 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×7 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 10, 2019
Shpërndarë0