Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019: 1x2

The Nitty Gritty

Bumpy e kupton se ai ka nevojë për të zgjeruar biznesin e tij të drogës dhe për të gjetur furnitorë të rinj. Gigante punëson dy policë të korruptuar për të vendosur Johnson dhe për ta kthyer atë në burg. Ndërkohë, Elise ndihmohet nga Bumpy të rikthehet esëll.

Godfather of Harlem: 1×2 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 06, 2019
Shpërndarë0