Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip: 1x10

Chickens Come Home to Roost

Bumpy shantazhon mafien në një përpjekje për të siguruar sigurinë e tij dhe të familjes së tij. Presidenti John F. Kennedy është vrarë. Teddy performon në Teatrin Apollo në Harlem.

Godfather of Harlem: 1×10 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×10 me Titra Shqip
Dec. 01, 2019
Shpërndarë0