Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Godfather of Harlem 2019: 1x1

By Whatever Means Necessary

Pas dhjetë vjet burg, Bumpy Johnson del nga Alcatraz dhe kthehet në botën e nëndheshme të Nju Jorkut. Sidoqoftë, gjërat kanë ndryshuar dhe janë italianët ata që kanë nën kontroll Harlem. Bumpy dëshiron të rimarrë kontrollin, por do të duhet të shkojë kundër Vincent “Chin” Gigante.

Godfather of Harlem: 1×1 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×1 me Titra Shqip
Godfather of Harlem: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 29, 2019
Shpërndarë0